Egida

Dbamy o spokój naszych klientów! Pewna księgowość, w pewnych rękach! Biuro Usług Księgowych Egida działa na terenie Łodzi.

Historia naszej działalności.

Nasze biuro rachunkowe założyłyśmy w Łodzi w 1998 roku. Do 2002 roku funkcjonowało jako spółka cywilna, zaś od marca 2002 działało jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

W listopadzie 2005 roku wraz ze zmianą struktury właścicielskiej, nastąpiła zmiana nazwy spółki. Pierwotna nazwa to Biuro Rachunkowe Enigma.

Następnie w kwietniu 2011 roku zarejestrowane zostało kolejne biuro o nazwie Biuro Rachunkowe Egida s. c., które przejęło niemalże całą bazę klientów Biura Rachunkowego Egida sp. z o. o. Nastąpił wówczas także transfer wszystkich pracowników. Struktura właścicielska obydwu biur jest taka sama.

Z kolei w lipcu 2021 roku nastąpiła zmiana nazwy oraz powrót do funkcjonowania w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecna nazwa naszego biura rachunkowego to Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o. 

Czym charakteryzuje się nasze biuro usług księgowych?

Nasze biuro księgowe w Łodzi jest upoważnione do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie ze świadectwami kwalifikacyjnymi wydanym przez Ministra Finansów nr 4776/04 i 56871/2012.

Zapewniamy wysoką jakość obsługi przez wykształcona kadrę. Kwalifikacje pracowników są nieustannie podnoszone przez udział w szkoleniach i kursach. Dzięki temu pozostajemy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w prawie, a to przekłada się na lepsze wykonywanie oferowanych przez nas usług księgowych.

Cały nasz zespół dokłada wszelkich starań, żeby każdy nasz Klient czuł się bezpiecznie i miał świadomość, że robimy wszystko, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

 • (…) Ową współpracę z Państwa strony charakteryzuje nie często spotykany profesjonalizm, szczególna staranność oraz dbałość o detale w zakresie legalności zachowań przedsiębiorców, w tym poszanowania ich uprawnień jako podatników.

  — Ad vocem z siedzibą w Łodzi
 • (…) Kompetentni i otwarci pracownicy „Egidy” wykonują swoje zadania rzetelnie i soidnie, zaś Właściciel zawsze służy fachową poradą i pozwala odnaleźć się w gąszczu przepisów podatkowych.

  — Print Extra Studio Graficzne
 • (…) Należy podkreślić szeroką wiedzę oraz profesjonalizm pracowników a także jakość obsługi klienta, fachowość, terminowość oraz otwartość na potrzeby i wymagania.

  — MIDAR
 • (…) Jej pracownicy w każdej chwili byli gotowi do pomocy w niecodziennych sytuacjach, które zdarzają sie każdemu przedsiębiorcy.

  — PAWLIK NIERUCHOMOŚCI S.C.
 • (…) Nie bez znaczenia pozostaje także wysoka jakość obsługi klienta, która przejawia się w otwartości i życzliwości pań księgowych oraz miłej atmosferze w biurze.

  — Tree Development Group
 • (…) Dodatkowym atutem Biura Rachunkowego „EGIDA’ jest również profesjonalne prowadzenie rozliczeń projektów unijnych, w tym sporządzanie wniosków o płatność.

  — WIEDZA
 • (…) Nasza dotychczasowa współpraca z Biurem Rachunkowym EGIDA pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę.

  — KRUMBER GROUP
 • (…) Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta przejawiająca się życzliwością oraz otwartością na indywidualne potrzeby i wymagania.

  — P.P.U.H.,,ALFAS" Sp. z o.o.

© 2019 - Biuro Usług Księgowych Egida Sp z o. o.

Realizacja: Sky Design Studio Reklamy Łódź