Konsultacje

Konsultacje oraz pomoc dla przedsiębiorców.

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na dodatkowe konsultacje:

 • Pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej.
 • Konsultacje w zakresie wyboru formy opodatkowania.
 • Konsultacje przy pozyskiwaniu źródeł finansowania, w tym w bankach.
 • Doradztwo kadrowo-płacowe.

Co zyskasz dzięki naszym konsultacjom?

Nie ważne, czy jesteś początkującym przedsiębiorcom, czy też masz za sobą wiele lat doświadczenia w prowadzeniu firmy. Co roku, a czasem i częściej następują zmiany, które mają wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. Stąd też jako księgowe zawsze jesteśmy na bieżąco z każdą zmianą. I oczywiście, przekazujemy wszystkie zdobyte informacje naszym klientom!

Z kolei dla osób całkowicie nowych, które dopiero zagłębiają tajniki bycia przedsiębiorcą i mają jedynie pomysł na firmę, proponujemy cały szereg porad i oferujemy pomoc od pierwszych kroków stawianych jako przedsiębiorca. Doskonale rozumiemy jak ciężko jest wybrać odpowiednią formę działalności gospodarczej, czy też jej rodzaj opodatkowania. Dlatego też służymy wsparciem na drodze do sukcesu naszych klientów.

Planujesz zatrudnić pierwszego pracownika lub masz jakieś pytania dotyczące kwestii kadrowo-płacowych? Nasze doświadczone księgowe odpowiedzą na Twoje pytania, a także pomogą Ci odnaleźć się w nowej sytuacji i związanych z nią dokumentach. Dotyczy to także szkoleń BHP oraz obowiązkowych badań lekarskich.

 • (…) Ową współpracę z Państwa strony charakteryzuje nie często spotykany profesjonalizm, szczególna staranność oraz dbałość o detale w zakresie legalności zachowań przedsiębiorców, w tym poszanowania ich uprawnień jako podatników.

  — Ad vocem z siedzibą w Łodzi
 • (…) Kompetentni i otwarci pracownicy „Egidy” wykonują swoje zadania rzetelnie i soidnie, zaś Właściciel zawsze służy fachową poradą i pozwala odnaleźć się w gąszczu przepisów podatkowych.

  — Print Extra Studio Graficzne
 • (…) Należy podkreślić szeroką wiedzę oraz profesjonalizm pracowników a także jakość obsługi klienta, fachowość, terminowość oraz otwartość na potrzeby i wymagania.

  — MIDAR
 • (…) Jej pracownicy w każdej chwili byli gotowi do pomocy w niecodziennych sytuacjach, które zdarzają sie każdemu przedsiębiorcy.

  — PAWLIK NIERUCHOMOŚCI S.C.
 • (…) Nie bez znaczenia pozostaje także wysoka jakość obsługi klienta, która przejawia się w otwartości i życzliwości pań księgowych oraz miłej atmosferze w biurze.

  — Tree Development Group
 • (…) Dodatkowym atutem Biura Rachunkowego „EGIDA’ jest również profesjonalne prowadzenie rozliczeń projektów unijnych, w tym sporządzanie wniosków o płatność.

  — WIEDZA
 • (…) Nasza dotychczasowa współpraca z Biurem Rachunkowym EGIDA pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę.

  — KRUMBER GROUP
 • (…) Pragniemy również zwrócić uwagę na wysoką jakość obsługi klienta przejawiająca się życzliwością oraz otwartością na indywidualne potrzeby i wymagania.

  — P.P.U.H.,,ALFAS" Sp. z o.o.

© 2019 - Biuro Usług Księgowych Egida Sp z o. o.

Realizacja: Sky Design Studio Reklamy Łódź