Znajdź nas

Biuro Usług Księgowych Egida

0 +
Lat doświadczenia
Co nas wyróżnia?

Ponad 20 lat doświadczenia

Nasze biuro księgowe funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Pierwotnie można nas było znaleźć pod nazwą Biuro Rachunkowe Enigma.  Dopiero w 2005 roku nastąpiła zmiana nazwy na – „Biuro Rachunkowe Egida„. Z kolei w 2021 roku zmieniona została nazwa na aktualną – „Biuro Usług Księgowych Egida„. 

Doświadczenie, które zdobyłyśmy na przestrzeni ponad 20 lat, pozwala nam na świadczenie usług księgowych na najwyższym poziomie.

Dbamy również, aby kwalifikacje naszych pracowników były nieustannie podnoszone przez udział w szkoleniach i kursach. Dzięki temu pozostajemy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi w prawie.

Dlaczego warto wybrać Biuro Usług Księgowych Egida?
Biuro Usług Księgowych

Egida

Dbamy o spokój naszych klientów!

Pewna księgowość, w pewnych rękach!

Samodzielne prowadzenie księgowości nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto w tej kwestii polegać na specjalistach. Klienci, którzy nam zaufali i korzystają z naszych usług, zyskują czas, by skupić się na istocie prowadzenia działalności.

Nowoczesne rozwiązania

Cyfryzacja Biura Usług Księgowych odpowiedzią na potrzeby Klientów.

Dbamy o ciągły rozwój nie tylko w kwestiach dotyczących księgowości i zmian w prawie podatkowym! Rozumiemy, że nasi Klienci to przedsiębiorcy, którzy mają ograniczony czas.

 

Dlatego dbamy o ułatwienie spraw dotyczących księgowości oraz usprawnienie przekazywania dokumentów. Korzystamy z poniższych programów.

Oprogramowanie Comarch ERP Optima

Oprogramowanie enova365

Saldeo

PodatkiPodatki

Opinie

Kilka słów od naszych klientów

Zapraszamy do sprawdzenia, co mówią o nas Klienci!

Współpracę z Biura Usług Księgowych Egida charakteryzuje rzadko spotykany profesjonalizm, oraz szczególna staranność i dbałość o detale.

  Ad Vocem

  z siedzibą w Łodzi

  Kompetentni pracownicy „Egidy” wykonują swoje zadania rzetelnie i solidnie, a Właścicielki zawsze służy fachową poradą.

   Print Extra

   Studio Graficzne

   Należy podkreślić szeroką wiedzę oraz profesjonalizm pracowników a także jakość obsługi klienta, fachowość, i terminowość.

    MIDAR

    Haft / Druk

    Jej pracownicy w każdej chwili byli gotowi do pomocy w niecodziennych sytuacjach, które zdarzają sie każdemu przedsiębiorcy.

     Pawlik Nieruchomości

     Spółka Cywilna

     Wysoka jakość obsługi klienta, która przejawia się w otwartości i życzliwości Pań księgowych oraz miłej atmosferze w biurze.

      Tree Development Group

      Sp. z o.o.

      Nasza dotychczasowa współpraca z "EGIDĄ" pozwala nam w pełni zarekomendować usługi świadczone przez wyżej wymienioną firmę.

       Krumber

       Group

       Rzetelna i kompetenta firma. Pracownicy na bieżąco aktualizują wiedzę. Kontakt bardzo dobry. Dokumentacja przejrzysta. Serdecznie polecam korzystanie z usług Egidy.

        Paulina Brzyska

        Zdecydowanie polecam Biuro Księgo Egida, pełen profesjonalizm. Super wyedukowani i pomocni specjaliści w swojej dziedzinie. Zasłużone 5 gwiazdek!

         Jakub Stawiany

         Pięć gwiazdek za terminowość, za niegasnące zaangażowanie i za to, że Biuro Usług Księgowych Egida nadąża za zmianami w naszym kraju, co w obecnych czasach jest niemałym wyzwaniem. Polecam!

          Justyna Sumera

          Biuro na najwyższym poziomie, ogromna wiedza, digitalizacja, zaangażowanie i bardzo miły kontakt. 100% Profesjonalizmu !

           Kamila Kalita

           Pracujemy razem ponad 15 lat. Zawsze na czas, zawsze profesjonalnie. Za nami wiele kontroli (glownie zwroty VAT) - w 100% bez uwag (a nawet pochwaly od urzednikow US). Oby tak dalej 😀 BARDZO POLECAM!!

            Wojtek K

            Korzystam z usług biura od kilku lat, wszystkie sprawy załatwiane są terminowo i rzetelnie. Profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Polecam 🙂

             Marcin Tokarski

             Nasz Zespół

             Nasza wykwalifikowana kadra

             Nasza doświadczona kadra to gwarancja usług z zakresu księgowości na najwyższym poziomie. 

             Zdzisława Kaukiel

             Zarząd

             Monika Kaukiel

             Zarząd

             Magdalena Grobelna

             Kierownik biura

             Alicja Raczyńska-Gliwińska

             Beata Woyda

             Monika Przybysz

             Elżbieta Wrzesińska

             Natalia Osypiuk

             Julia Wolska

             Barbara Szczęsny

             Małgorzata Lis

             Tetiana Podlenko

             Skontaktuj się z nami!

             Masz pytanie, wątpliwości, potrzebujesz informacji innych niż zawarte na naszej stronie internetowej? Skontaktuj się z Biurem Usług Księgowych Egida w naszych godzinach pracy. Odpowiemy na twoje pytania, pomożemy dotrzeć do rzetelnych informacji!